World Of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» ??????????? BOX ??????????????
Коноха..... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:35 pm by Обито Учиха

» магазин за техники
Коноха..... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:21 pm by Хатаке Какаши

» Коноха.....
Коноха..... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 9:23 pm by Обито Учиха

» Магазин за оръжия
Коноха..... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 8:44 pm by Обито Учиха

» Киригакуре
Коноха..... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 3:49 pm by Гост

» Акатсуки .......
Коноха..... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 3:01 pm by Гост

» Kai и Генджуцо
Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:22 pm by Гост

» НАМАЛЕНИЕ
Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:21 pm by Обито Учиха

» (....–....... Чат ......–...)
Коноха..... - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2014 7:47 pm by Обито Учиха

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates

free forum




 

 Коноха.....

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:19 pm

При получаването на мисията си аз веднага се внедрих във селото скрито в звука. Пътят ми до там не беше изпълнен с трудности и мина гладко. Когато пристигнах аз започнах да следя бандитите които ми бе наредено да победя и да взема свитъка който носят и е важен за коноха.
Започнах да ги дебна и да ги побеждавам един по един, не бяха много силни,но последния в когото беше свитъка беше опитен и ми оказа голяма съпротива битката ни отне около час но в крайна сметка успях да го победя. Завръщай ки се в коноха аз предадох свитъка на хокагето и се оттеглих в заслужена почивка.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:22 pm

браво какаши печелиш 70рио
+ 40 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Наруто Узумаки

Наруто Узумаки


Брой мнения : 5
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:44 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:48 pm

Наруто мисията ти е да направиш тренировка заедно с Сакура и Какаши

Мисия за деня - 1
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 10:26 am

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 11:59 am

Какаши мисията ти е заедно с всички шинобита от Коноха да защитите селото от нападението на Пеин .

Мисия за деня - 1
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Хаширама Сенджу

Хаширама Сенджу


Брой мнения : 5
Join date : 09.01.2014
Age : 25

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:06 pm

Искам мисия.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:09 pm

Хаширима мисията ти е да тренираш с втория хокаге

Мисия за деня - 1
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Хаширама Сенджу

Хаширама Сенджу


Брой мнения : 5
Join date : 09.01.2014
Age : 25

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:30 pm

Когато по-малкия ми брат Тобирама дойде при мен и ме помоли да тренираме нямаше как да му откажа и отидохме в околностите на селото.Това ,че той беше по-малкия ми брат не значеше ,че ще го щадя.Той ме нападна като извади 1 кунай и се затича към мен,аз скочих напред и блокирах куная му с мой,след това отстъпих няколко крачки назад  и хвърлих куная по него и тогава направих няколко знака и създадох огромна гора ,която мога да контролирам чрез чакра.Тобирама не спираше да ме търси из гората като поваляше дърветата с неговите суйтон техники.Аз изскочих пред него като го нападнах с кунай , а клоните на дърветата допълваха моята атака ,като клоните им се увиваха около него.Той отскочи силно на зад като направи знаци ,като отпрати 1 огромна вълна към мен.Клоните на дърветата сформираха нещо като купол над мен и след като вълната отмина аз скочих към него и го нападнах с юмруци той беше принуден да отстъпи на зад ,но след като направи няколко крачи клоните на дървото зад него го увиха и му стиснаха ръцете и краката.Тогава аз спрях техниката си като го пуснах и му признах, че се е бил добре въпреки загубата му , когато отпочинахме тръгнахме обратно към селото.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:36 pm

Много добре Хаширима печелиш 140 рио
и 30 бонус от админа за добре свършената работа Wink
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Наруто Узумаки

Наруто Узумаки


Брой мнения : 5
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:54 pm

след като се пребрахме със сакура и какаши ние започнахме да тринираме тренирахме 2 часа и за тези 2 часа ние след всяка минута ставахме по силни и по силни но до някои случаи се и затруднихме тренировката мина добре но и много се затруднихме
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:55 pm

Ок Наруто печелиш 30 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Хаширама Сенджу

Хаширама Сенджу


Брой мнения : 5
Join date : 09.01.2014
Age : 25

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 1:40 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 2:10 pm

бяхме нападнати изненадващо от пейн. реагирахме възможно най-бързо и отвърнахме на удара, но направихме големи жертви докато се опитваха да спечелят време за наруто който да се върне в селото. всички се бихме с всички сили, но все още не беше достатъчно. АЗ, Чоуза и Чоджи се опитахме да спрем едно от телата на пейн но в крайна сметка Чоуза бе ранен тогава казах на Чоджи да го заведе до медицинският екип да го излекуват след което той тръгна аз останах сам да се бия с пейн. бих се с всички сили, но не беше достатъчно да победя в крайна сметка изгубих. Оцелях по чудо използвайки моя камуй за да се спася, но спечелих достатъчно време да дойде наруто и да го победи спасявайки коноха.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 2:16 pm

Хаширама мисията ти е да намериш откраднат преди няколко дни свитък с забранени техники

Мисия за деня - 2
20 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 2:24 pm

Браво какаши печелиш 80 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Хаширама Сенджу

Хаширама Сенджу


Брой мнения : 5
Join date : 09.01.2014
Age : 25

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 3:33 pm

Когато Хокагето ме повика при него разбрах ,че нещо не е наред.Отидох в кабинета му и ми разказа ,че важен свитък със забранени техники които не бива да попадат във врагове е бил откраднат от група Нинджи,които са тръгнали на север от селото.Когато чух това не загубих и секунда веднага тръгнах по следите им.Когато стигнах северната порта на Коноха вкарах чакра в краката си като започнах да отскачам по дърветата за да стигна по-бързо пътувах 1 ден и през нощта ги настигнах видях група от 3 нинджи носещи свитък ,запъти ли се към селото на звука,когато ги изпреварих застанах пред тях и те спряха видях лентите на главите им с инициялите на селото на звука.Тогава ми стана ясно мисля ,че бяха хора на Орочимару , но не бях сигурен.Направих няколко знака и направих 2 дървесни клонинга за да изравня силите,но нинджите от звука ме нападнаха мигновенно ,тогава клонингите ми извадиха по един кунай и ги нападнаха аз стоях от зад като направих няколко знака и преобразувах ръката си в дървено копие след ,което скочих напред и наръгах един от нинджите ,а клонингите ми убиха 2рия в близък бой.Тогава последния от тях ,който носеше свитъкът тръгна да бяга , а аз го последвах не след дълго го доближих и удалжих ръката си ,която бях направил на дървено копие и го прободох в сърцето.Той падна на земята , а аз взех свитъкът и се отправих към Коноха. Когато пристигнах отидох при Хокагето и предадох свитъкът и завърших мисията си.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 3:50 pm

160 рио +20 бонус
и 70 от админа
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 5:37 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:02 pm

Какаши мисията ти е да отидеш до селото скрито в пясъка и да вземеш провизии за Коноха,но внимавай по пътя

Мисия за деня - 2
20 бонус

Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Минато Намиказе
Admin
Admin
Минато Намиказе


Брой мнения : 11
Join date : 04.01.2014
Местожителство : Коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:24 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:24 pm

Тръгнах към селото скрито в пясъка с цел да взема провизии за отбора. По пътя бях затруднен от горещината и започнах да се замайвам, бандитите използваха тази възможност и ме атакуваха. Беше трудно заради горещината но някак си се справих. Започнаха да ми се привиждат разни неща заради жегата, лутайки се из пустините най-накрая достигнах своята цел Селото скрито в пясъка. Взех провизии и си отдъхнах за няколко часа. Използвах нощта за да не ми бъде жега, но и това, че се движех през нощта си имаше своята негативна страна. Беше студено и трудно се забелязваха хора, по едно време чух странни шумове използвах своя шаринган за да видя дали някой ме следи забелязах около петима души дебнещи ме от далече. Направих един клонинг и го оставих да върви напред за да ги заблудя, и тогава започнах да свалям врага един по един и така ги победих. До края на нощта се завърнах при отбора с провизиите така успяхме да оцелеем и не измряхме от глад.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:29 pm

Браво Какши печелиш 130 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:31 pm

Минато твоята мисия е да помогнеш на какаши и обито да спасят рин преди да са се забъркали в по сериозни неприятности

Мисия - №1 за деня
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенджу

Хаширама Сенджу


Брой мнения : 5
Join date : 09.01.2014
Age : 25

Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:33 pm

Искам мисия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коноха..... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коноха.....   Коноха..... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коноха.....
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of Naruto :: Села :: Коноха-
Идете на: