World Of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» ??????????? BOX ??????????????
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 10:35 pm by Обито Учиха

» магазин за техники
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 10:21 pm by Хатаке Какаши

» Коноха.....
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 9:23 pm by Обито Учиха

» Магазин за оръжия
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 8:44 pm by Обито Учиха

» Киригакуре
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 3:49 pm by Гост

» Акатсуки .......
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 3:01 pm by Гост

» Kai и Генджуцо
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:22 pm by Гост

» НАМАЛЕНИЕ
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:21 pm by Обито Учиха

» (....–....... Чат ......–...)
Акатсуки ....... - Page 5 EmptyВто Яну 07, 2014 7:47 pm by Обито Учиха

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates

free forum




 

 Акатсуки .......

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Минато Намиказе
Admin
Admin
Минато Намиказе


Брой мнения : 11
Join date : 04.01.2014
Местожителство : Коноха

Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 12:38 pm

Обито мисията ти е да убиеш Конан
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 12:59 pm

След приемането на мисията ми,тръгнах да търся Конан за да я убия както ми беше наредено,почнах да обикалям между реките и видях как тя тренира някакво джутцо,аз я атакувах бързо със кунай но тя избегна и за прати това джутцо към мен аз използвах шаринган и така избегнах атаката,атакувах я със Katon: Hosenka no Jutsu уцелих я и тя падна във водата,но пак се изправи чрез водно джутцо и ме атакува със Kami Bunshin със това джутцо прави клонинги от хартия и ме нападнаха,аз използах 4 Куная свалих 4 клонинга,след това направих Katon: Gokakyu no Jutsu,ударих и нея,но тя пак се изправи и продължихме със битката,а тя направи джутцо Kami Shuriken,знаех,че немога да го избегна и се опитах да избегна атаката колкото да не ме нарани веднага си активирах шаринган и се впуснах във атака,одрасках я със кунай по раменете и тя клекна,и се по-чуди как ще се защитава сега от атаките ми,исках бързо да приключа за да си почина,хвърлих 10 шурикена по нея а тя ги избегна,след това реших да я нападна от засада,така и направих,направих джутцо Henge no Jutsu за да не ме вижда къде съм,така отидох зад нея и я хванах а тя се опита да се измъкни,но не успя и знаеше че ще умре,тя каза,че ще съжелявам и аз и отговорих че вече съжелявам,и и прерязах гърлото и тя умря,така завърших моята мисия.
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 1:27 pm

добра работа Обито твоята награда е 130 рио + 20 от мен
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 1:29 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 1:33 pm

Обито твоята мисия е да откриеш 4-ри опашатия звяр и да го доведеш жив за да се извърши ритоалът

Мисия - №2 за деня

Награда 20 рио
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 2:10 pm

След приемането на моята мисия тръгнах да търся 4-ри опашатия звяр из гори и реки,но го видях как са го нападнали други нинджи,така аз се възползвах от тях да го истощят и да го прибера аз за ритуала,активирах си шарингана,и бях готов напълно,през това време докато те се занимава със звяра аз чаках търпеливо да го истощят и да се оттърва от тях,след дълга битка те се мъчиха да го убият но неможаха защото накрая дойдоха 2 нинджи от селото скрито във пясъка,така се збиха и те със другите нинджи,след като 2-те нинджи от някакво селце умряха и аз нападнах другите 2 нинджи със 4 куная,единият го уцелих във гърдите и го убих но другият беше по напреднал и ме атакува веднага след като убих партниора,той започна да хаби много чакра по-мен за където убих приятелят му,така той си изхаби всичката чакра и аз го довърших на края,и се заех със 4-ри опашатият звяр така аз истощих и него и започнах със масови леки атаки,който го истощиха още повече,и той беше на предела на силите си но когато тъкмо го убивах се появи нинда от селото скрито във мъглата и той ме нападна яростно със всякакви шурикени и Кунай но той беше лесен противник и със лек замах го убих,след битката със него реших да довърша и звяра,и със кунай одрасках гърдите му и той падна но беше още жив така го хванах и заведох за ритуала,и така завърших моята мисия.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 2:22 pm

ок Обито печелиш 170 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 2:26 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 2:40 pm

Обито мисията ти е да тренираш с Хидан

Мисия за деня - 3
30 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 2:50 pm

след като приех моята мисия,отидох да потърся Хидан за да потренирам със него,намерих го и той се съгласи да тренира със мен,преминахме към тренировката със 2 Куная един на него и един на мен,той хвърли неговият кунай по мен а аз запазих моят,активирах шаринган и избегнах атаката му,след дълги часове тренировка ние не си почивахме,не спирахме със тренировката но по едно време Какузо дойде и ни попита какво правим а аз му казах че със Хидан тренираме,той попита дали може да се прсъедини към тренировката и аз се съгласих всеки за себе си,след продължителна тренировка никой не се отказа,въпреки голямата умора,след време се чу битка от някакви нинджи казах на Какузо да провери какво става,след това аз и Хидан продължих ме със добрата тренировка,Какузо испотен се връща при нас и каза че наш член от Акатцки се е забъркал във проблем,но Какузо му е помогнал,аз и Хидан спряхме малко за почивка,а през това време Хидан попита Какузо какво е станало,Какузо каза че нашият член Итачи Учиха се е сбил със брат си със опит брат му да го убие,но Какузо просто е спрял конфликта между тях,и нямахме за какво се тревожим,след малко почивка със Хидан продължихме тренировка,и двамата тренирахме добре и измислихме две нови тактики,и така аз завърших моята мисия.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 2:59 pm


ок Обито печеллиш 200 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 2:59 pm

След като разбрах за мисията си се запътих към кумогакуре като се маскирах. Когато пристигнах обиколих наоколо и чух двама да си говорят за охраната на свитъка. Дочух къде се намира и плана на охраната. Те казаха че има 2ма скрити и 8тима около свитъка. Веднага тръгнах натам и като пристигнах срещнах еднин от охраната да върви зад мен към свитъка. Активирах мангекю шаринган обърнах се и го погледнах като го парализирах. Вдигнах го и го скрих. После маскирах мой клонинг като него и той тръгна към свитъка. Когато пристигна видя 7ма около свитъка и така разбра че клонинга ми трябва да е 8мия. Застанаа на мястото си и чака удобен момент. Ето го и момента, двама главорези ни нападнаха (всъщност бяха мои клонинги, които маскирах). Така плана ми беше да искарам двамата скрити стражи, после един мой клонинг да направи знак за прехвърляне на съзнанието върху маскирания клонинг като стража и уж да е обзет от врага. Така клонинга нямаше причина да не атакува охраната. Бълна огнени топки, а аз просто ползвах земя джуцу и взех свитъка без никой да забележи. Клонингите ми бяха убити, а аз занесах свитъка на Акатсуки и завърших мисията си.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 EmptyПет Яну 10, 2014 3:01 pm

добре Итачи получаваш 130 РИО + 30 бонус от мен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Акатсуки ....... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Акатсуки .......
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of Naruto :: Села :: Акатсуки-
Идете на: