World Of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» ??????????? BOX ??????????????
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyПет Яну 10, 2014 10:35 pm by Обито Учиха

» магазин за техники
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyПет Яну 10, 2014 10:21 pm by Хатаке Какаши

» Коноха.....
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyПет Яну 10, 2014 9:23 pm by Обито Учиха

» Магазин за оръжия
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyПет Яну 10, 2014 8:44 pm by Обито Учиха

» Киригакуре
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyПет Яну 10, 2014 3:49 pm by Гост

» Акатсуки .......
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyПет Яну 10, 2014 3:01 pm by Гост

» Kai и Генджуцо
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:22 pm by Гост

» НАМАЛЕНИЕ
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:21 pm by Обито Учиха

» (....–....... Чат ......–...)
Акатсуки ....... - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2014 7:47 pm by Обито Учиха

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates

free forum




 

 Акатсуки .......

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:03 pm

Обито мисията ти е да намериш останките на Итачи и Мадара Учиха

Мисия за деня - 1
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:23 pm

След приемането на моята мисия тръгнах да търся останките на Мадара Учиха и Итачи учиха,на път към селото скрито във пясъка,обиколих много села и открих малко останки на Мадара и Итачи.След това продължих моето пътешествие и във една гора видях оставена дреха на Акатцки покрита със кръв,взех я със мен и продължих,стигнах до изоставено селце и там намерих половината от тялото на Итачи Учиха,не знаех какво да го правя и го скрих за да остане на място,имаше един минувач и ме попита какво ми търся,и аз му отговорих останки от Мадара Учиха,той бръкна във раницата си и извади двете ръце на Мадара,каза,че от където идва има много останки от трупове,попитах го къде и човекът ми показа пътя,веднага тръгнах на там и имаше много измрели нинджи беше ужасяваща гледка и миришише на мърша,и веднага почнах да търся за останки на Мадара и Итачи там намерих главите им,бях потресен но ги взех и така завърших моята мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:28 pm

Печелиш 110 рио

Мишо кви са тея таботи бе  Very Happy Shocked
Ръце,Крака,Глави те да не са ги предали на вторични соровини Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:29 pm

Искам мисия е низнъм Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:42 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:46 pm

Обито мисията ти е заедно с Какузо и Хидан, наели са ви да защитавате дъщерята на важна личност.

Мисия за деня- 2
+20 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 1:21 pm

След приемането на мисията със Какузо и Хидан тръгнахме да оставим момиченцето във селцето и по-време на пътя тя цялата беше вцепенена от страх да не ни нападнат защото много нинджи искали главата и, и аз и казах че няма страшно,и казах на Хидан да обиколи за опастности и той тръгна,аз и Какузо продължихме по пътя и пред нас изкочиха две нинджи от селото скрето във пясъка,аз и Какузо действахме и той направи джутцо и мина веднага зад един от нинджите и го намушка във сърцето,а аз се заех със другия и ги убихме,след като се обърнахме момиченцето я нямаше или е била отвлечена или избягала,аз и Какузо тръгнах ме да я търсим и по пътя видях ме как Хидан лежи на земята тежко ранен,казах на Какузо веднага да го заведе да го излекуват,той ме каза че оставам сам но му отговорих че ще се справя,той тръгна и аз продължих по пътя си и на едно дърво момиченцото беше се качило и плачеше,седнах до нея и я попитах защо е избягала и защо плаче,тя ми каза,че по-време да битката със двете нинджи,че се е сетила как са убили родителите и пред очите и,и затова е избягала и аз я взех и я заведох до селцето и и там я чакаха баба и и дядо и тя веднага се втурна към тях и им разказа какво се е случило те и казаха няма страшно,и ми благодариха че съм я опазил жив,и така завърших мисията си.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 1:27 pm

Ок Обито печелиш 170 бонус

Забележка:

Как ще си спомни за убийството на родителите и като в мисията е казано че е дъщеря на важна личност но ОК
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 1:28 pm

се пак не е казано че са живи Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 1:45 pm

Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 2:03 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 2:21 pm

Обито мисията ти е да намериш рядък свитък на Коноха

Мисия за деня -3
+30 рио бонус
 
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 2:40 pm

След приемането на мисията ми тръгнах към Коноха,за да търся редкия свитък,още със идването ми ме посрещнаха няколко нинджи със който трябваше да се сражавам,след битката която спечелих,започнах да търся този свитък но тогава някакви слаби Чунини се опитаха да ме спрат аз се мателирилиазирах за да не поемам удари за да ги оставя живи и ги подминах,след това се качих на една сграда за да огледам района,след като го огледах продължих да го търся и видях свитъка във сградата на Хокагето на селото и помислих как ще измъкна свитъка от витрината като там пазеха две нинджи,трябваше ми подкрепление но аз не извиках никого и действах сам,влязох там и убих едната нинджа,но другата ме изненада от зад но успях да се мателирилиазирам и я обих,Хокагето се опита да ме спре но той беше слаб чакрата му беше слаба направи ми джутцо и ме заключи във някаква прозрачна кутия и ми хвърли Кунай но аз го избегнах,взех свитъка чрез мателирилиазация и точно преди да си тръгна раних Хокагето във кракът,и така завърших моята мисия.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 2:59 pm

Very Happy ок Обито печелиш 150 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 3:54 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 4:26 pm

Обито твоята мисия е да вземеш девето опашатия звяр от Кушина

Мисия за деня - №4
+40 рио бонус
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:00 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:02 pm

След приемането на мисията ми тръгнах да търся Девето опашатия звяр от Кушина,тръгнах към Коноха,но нея я нямаше там тръгнах из горите и я видях да тренира,извадих шурикен и тя се клонира и ме атакува със Кунай във гръб,аз избегнах атаката и двамата се загледахме,тя ме попита какво искам от нeя,аз и казах че искам девет опашатия звяр,и тя каза ако искам да го взема трябва да мина през трупа и,аз се засмях и казах че това е смешно да убия млада жена,тя ме атакува но я съборих на земята и тя ме погледна странно и каза че чакрата ми е много силна както и уменията ми,и аз отказах да се бия със нея но тя пак ми се нахвърли със 2 Кунай но се мателирилиазирах и тя се вцепени и разбра че,неможе да ме убие,най-любезно я помолех да ми даде звярът но тя отказа и тръгнах във атака със джутцо Katon: Hosenka no Jutsu и я изгорих но я оставих жив и сам насила си взех деветто опашатата но след като я взех на помощ на Кушина дойде Наруто но той не остана впечатлен от как изглижда майка му и ми се нахвърли със Разенган но аз задействах шарингана си и от бягвах всички негови атаки и го раних оставих ги живи и се махнах от там,и така завърших моята мисия.
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:06 pm

Итачи твоята мисия е с Кисаме да се внедрите в коноха и да създадете соматоха и да съберете информация за дейностите на селото.

Мисия - №1 за днес
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:08 pm

Ок обито печелиш 120 рио
+ 40 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:09 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:15 pm

Обито твоята мисия е да Помогнеш да Дейдара да заловите 3 опашатия звяр без да разкриваш истинските си сили и потенциал.

Мисия - №5 за деня

Награта +50 рио
[/size]
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:29 pm

След като приех мисията си тръгнах да хванем 3-то опашатия звяр със Дейдара,запътих се на там и Дейдара вече започна плана със залавянето на 3-то опашатия,и аз веднага се втурнах да помагам но използвах предимно повече шурикени и кунай както и шаринган за да се защитавам по ефективно,дейдара направи джутцо със гърмящи птичи и събори звярът на земята,но той пак се изправи и удари Дейдара но аз защитих дейдара и забих 2 куная във звяра,за да го нараня и да стане по бавен,така дейдара почти го уби но две нинджи от селото скрито във Мъглата същото искаха да го хванат,но Дейдара ги атакува и аз се заех със звяра докато той се биеше със нинджите,през това време звярът хвърли някаква тъмна топка кълбо към мен,но аз знаех че не трябва да разкривам истинските си сили и потенциал както ми беше наредено,Дейдара се биеше доста време със тези нинджи и аз бързо хвърлих шурикен и го забих във на едната нинджа гърлото,след това веднага се заех със 3-то опашатия звярът имаше още много чакра както и аз,той не спираше да ме атакува,но през това време Дейдара уби нинджата и ми помагна като направи някакво джутцо и почти уби звярът той заби Кунай във него но звярът,още повече се раздразни и рани Дейдара,За това той ми каза аз да го поема ,заех се и бързо го ликвидирах,и след това помогнах на Дейдара със раната му,и така аз и Дейдара завърших ме нашата мисия.
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:34 pm

добра работа обито печелиш 210 рио
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:38 pm

Когато разбрах за мисията си, извиках Кисаме и тръгнахме към Коноха. Когато пристигнахме, поставихме експлодиращи белешки на няколко места без да ни забележат. Маскирахме се и тръгнахме да обикаляме селото, за да разучим. Слещнахме много магазини за цветя, рамен и всякакви други храни, занаетчийски магазинчета и т.н. Отскочих до академията и видях обучението на младите нинджи. Разделихме се да съберем информация и за отрядите. После огледахме сградата на хокагето. Разучихме бойните и медицински отряди. Как действат и т.н. След събраната информация, както се очакваше, ни забелязаха. Устроиха ни засада, но ние го очаквахме. Направих знак за катон и бълнах огнени топки, така белешките се запалиха и започнаха да гърмят. Решихме да се махаме и направихме клонинги, които да ги задържат. За съжеление елитните отряди ни докопаха. Аз вече бях активирал мангекю шаринган, но те са с маски. Нападнаха ни, но Кисаме отвърна със своя меч. Той изсмука чакрата им като махна маските на лицата им с него. Тогава аз ги хванах в генджуцо и избягахме с клонинг на наше място. Така се измъкнахме със събраната информация. Върнахме се при Акатсуки и разказахме всичко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Акатсуки ....... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Акатсуки .......
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of Naruto :: Села :: Акатсуки-
Идете на: