World Of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» ??????????? BOX ??????????????
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 10:35 pm by Обито Учиха

» магазин за техники
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 10:21 pm by Хатаке Какаши

» Коноха.....
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 9:23 pm by Обито Учиха

» Магазин за оръжия
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 8:44 pm by Обито Учиха

» Киригакуре
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 3:49 pm by Гост

» Акатсуки .......
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 3:01 pm by Гост

» Kai и Генджуцо
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:22 pm by Гост

» НАМАЛЕНИЕ
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:21 pm by Обито Учиха

» (....–....... Чат ......–...)
Акатсуки ....... - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2014 7:47 pm by Обито Учиха

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates

free forum




 

 Акатсуки .......

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:42 pm

Браво Итачи печелиш 140 рио
+20 от админа
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:45 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:47 pm

искам мисия(обито ни май се надпреварваме Very Happy )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:50 pm

Не не се надпреварме просто ми трябва РИО Smile
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:51 pm

Тъй ще кажеш Very Happy (бъзикам се)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 6:55 pm

Smile 
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 7:06 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 7:14 pm

Обито мисията ти е да намериш легендарния меч Самехага, той вече не е в Кисаме а в Гаи от Кохоха

Мисия за деня - 6
50 бонус и ако админа реши + 100
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 7:18 pm

Итачи мисията ти е заедно с Кисаме и Сасори. Наели са ви да охранявате няколко форгона с важни личности.Ако се провалите ще нанесете много голяма вреда върху имиджа на Акацки като наемници.

Мисия за деня - 3
30 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 7:44 pm

След като приех мисията си тръгнах към Коноха за да търся Самехага от Гай,стигнах там но нямаше нищо,обиколих из раиона и видях как Гай тренира РОК ЛИИ,нападнап го от засада и го прободох във кракът и малоумният РОК ЛИИ ме атакува,но той не знаеше че съм много силен нинджа за него,Гай го спря защото щях да го убия,Стигнасе до голяма битка,Гай извади куная от кракът си и продилжихме със битката,по време на нея той ме пита защо ги атакувам и аз му казах че искам Самехага от него,той започна със силни атаки но аз ги избягвах чрез Шаринган и така той само си хабеше чакрата на празно,аз се възползвах от това и го атакувах със Katon: Hosenka no Jutsu след което той беше обгорен,защото неможе ше да се защити от моята атака,РОК ЛИИ се опита да ме убие със кунай но вместо това аз наръгах него и той се спря докато беше легнал на земята е кървише от раната,Гай каза да оставя РОК ЛИИ и да се бия със него,каза че няма да ми даде Самехага,но аз му казах,че ако не ми го даде ще плати със живота си и пак ще взема така или иначе Самехага,битката продължи много малко тъй като той беше загрижен за РОК ЛИИ и неговата рана,и затова ме пита ако ми даде Самехага дали ще ги оставя живи,отговорих му ще стане,тогава той ми предаде Самехага и се оттегли,но знаех че ще докладва,че са били атакувани от мен и Самехага е взет от член на Акатцки,и така завърших моята мисия.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 7:50 pm

Very Happy ok Обито печелиш 160 рио + 50 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:14 pm

След като разбрахме за мисията си с Кисаме и Сасори тръгнахме към мястото. След като стигнахме застанахме в готовност за защита. Аз активирах шаринган след което мангекю шаринган и се оглеждах за натрапници. Сасори се приготви със своите кукли като ги скри да са готови за изненадваща атака(и той се скри). Кисаме както винаги стоеше чакайки с нетърпение битка. В далечината забелязах кунай с експлодираща белешка на него и го отбих с мой кунай като той гръмна далеч от нас(не много далеч, колкото да не ни нарани). От дима се появиха 3ма главорези. Кисаме направи клонинг който атакува един от тях с меча си, като се опита да го накара да ме погледне в очите. Те се биеха, когато един тръгна към мен, а аз просто го погледнах в очите докато се засилваше към мен и го хванах в силно генджуцу. Той падна, но Кисаме беше атакуван в гръб от третия. Не исках да издаваме още скрития си коз(Сасори) затова бързо действах. Направих знак и бълнах струя огън като унищожих и клонинга на Кисаме. Така те се оттеглиха. Аз отново застанах на високо и оглеждах, а Кисаме обикаляше с меча си. Чух силен шум, цяла банда към 20тима глааворези тичаха към форгоните с всякакви оръжия в ръка. Тогава аз бълнах огнени топки по тях няколко ги избегнаха. Кисаме нападна 5тима от тях като лесно ги повали с меча си. Но имаше още, тогава скрития ни коз се появи Сасори изкара една от куклите си като от нея излязоха игли с отрова. Така той ги атакува и отрови. Той не се показа, а те не забелязаха кой управлява куклата. Останаха една 2ма живи, които аз хванах в генджуцу. И така ги охранявахме доколкото е нужно докато изпълним мисията си.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:20 pm

Много добре Итачи печелиш 190 + 30 бонус
И + 30 от мен
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:21 pm

искам мисия(без идеи ще ви оставим с Обито да знаеш Very Happy )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:27 pm

Аз приключих за днес 6/6 съм (мисиите)
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:29 pm

Итачи твоята мисия е заедно с кисаме и дейдара да се включите като наемници в битка между две малки села. Провала е немислим за да не се опетни името на акацки.

Мисия - №4 за днес

+40 рио бонус
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:30 pm

утре пак Cool 
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:31 pm

сега или утре губиш тези 40 рио xD
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:32 pm

аз на Обито викам иначе сега ще си направя мисийката
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:32 pm

аха ок
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:57 pm

Когато разбрахме за мисията си с Кисаме и Дейдара тръгнахме към бойното поле. Ето че пристигнахме, но не се показахме, този път тактиката ни беше следната: да направим клонинги и да изкараме клонинга на Кисаме на бойното поле а другите уж да ги скрием и уж да атакуваме от скришни места, колкото да примамим силните им отряди да се заемат с уж скритите клонинги, а в това време ние да опожарим селата им и народа им. Така и направихме, а те лесно клъвнаха. Атакуваха клонингите ни с всички сили, знаейки че сме силни опоненти. Ние просто се промъкнахме по пътя Дейдара поставяше експлозиви и гърмеше като луд, селата рухнаха. Колкото до нинджите им, те не бяха много Кисаме се погрижи за тях със Самехада си. Но преди да се оттеглим клонингите ни бяха унищожени и разбраха плана ни. Това беше бетствие за нас, но затова се измисля план Б. Той беше експлозивите на Дейдата. Дейдара не гръмна всички експлозиви по пътя, за да може като се връщаме да ги гръмне и да създаде дим, а ние да си плюем на петите. Така на връщане ни пресрещна силен отряд от нинджи. Кисаме се направи, че ги атакува със Самехада като се засили към тях. Той очакваше те да се отдръпнат и той да мине. Това и стана те се обърнаха, а Кисаме бягаше напред(нещо като примамка)тогава ние с Дейдара се качигме на негова птица и от нея се кефихме мятайки експлозиви, но Кисаме беше в беда. Един от хората им го атакува с водни топки. Дейдара и аз веднаха се запътихме към него. Той избегна няколко и отскочи в удобен момент Дейдата го взе, а аз направих огнен щит, който се превърна в камък и избегнах атаката. Отскочих и с птицата на Дейдара се върнахме завършили мисията. Като преди всичко това Дейдара каза на хората които ни помагат да задържат няколко нинджи далеч от селото и да ги убият. Така хората които ни наеха са в безопастност от експлозивите ни и мисията е завършена.
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyЧет Яну 09, 2014 9:01 pm

добра работа итачи ти получаваш 200 рио + 40 бонус и 10 от мен Wink
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 11:31 am

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши

Хатаке Какаши


Брой мнения : 44
Join date : 07.01.2014
Местожителство : коноха

Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 11:46 am

Итачи твоята мисия е да откраднеш 1 свитък с важна информация която ще помогне в бъдещите планове на кацки . свитъка се намира в кумогакуре. трябва да го откраднеш без да бъдеш забелязан.

Мисия - №1 за деня
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 EmptyПет Яну 10, 2014 12:21 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Акатсуки ....... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Акатсуки .......
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of Naruto :: Села :: Акатсуки-
Идете на: