World Of Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» ??????????? BOX ??????????????
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:35 pm by Обито Учиха

» магазин за техники
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:21 pm by Хатаке Какаши

» Коноха.....
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 9:23 pm by Обито Учиха

» Магазин за оръжия
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 8:44 pm by Обито Учиха

» Киригакуре
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 3:49 pm by Гост

» Акатсуки .......
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 3:01 pm by Гост

» Kai и Генджуцо
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:22 pm by Гост

» НАМАЛЕНИЕ
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 8:21 pm by Обито Учиха

» (....–....... Чат ......–...)
Акатсуки ....... - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2014 7:47 pm by Обито Учиха

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates

free forum




 

 Акатсуки .......

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 1:18 pm

Тръгнахме до близката горичка и започнахме тренировката. Той ме атакуваше, а аз трябваше да се защитавам. Така той ме нападна със своя меч, а аз активирах шаринган и отблъснах атаката му. Той продължи, а аз отбягвах атаките му. Знаех, че мечът му е спицифичен и поглъща чакра, затова в удобен момент и го ударих като го отблъснах на зад и в това време направих клонинг и се отдръпнах. Той не забеляза, че съм клонинг и ме нападна, а аз се появих зад него с кунай в ръка. Той се отскочи назад и насочвайки дългия си меч към мен. Тогава аз се оказах клонинг (накарах да си мисли, че в гръб го атакувам аз, но всъщност беше клонинг) метнах кунай по него, за да го объркам като светкавично се появих зад него и му казах, че тренировката май приключи. Той се усмихнаи ми каза, че не е май месец като се появи дим(той унищожи клонинга си, всъщност и той е бил клонинг). Аз обаче бях прочел мислите му с шаринган и разбрах, че е клонинг като знаех, че ще се появи под мен отскочих и го зарових под земята. С това тренировката ни свърши.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 1:22 pm

браво Итачи печелиш 120 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 1:24 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 1:32 pm

Итачи мисията ти е да се биеш срещу Куренаи и Асума

Мисия за деня - 2
10 рио бонус

Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 2:09 pm

Отново след приемането на моята мисия тръгнах към Страната на желязото където беше уговорена срещата със 5-тте Кагета и Саске.Пристигнах там крийки се и те започнаха да говорят нещо, не можах да им разбера за какво става въпрос,след това 3-Кагета атакуваха Саске,веднага се намесих във битката и помогнах на Саске да ги убием,другите двама Кагета избягаха,Саске ги проследи някак и ми каза ако искам да бъда полезен да тръгна след него,стигнахме до една изоставена сграда там влязохме и открихме двете Кагето,аз и Саске веднага се збихме със тях едното Каге благодарение на Саске ще ше да ме убие но саске му откриви удара и той само ме одраска със куная ако не беше Саске щях да умра веднага след това прерязах гърлото на Кагето,другото Каже отблъсна Саске и той се нарани каза ми да убия кагето,веднага се скрих и му изкочих от засада и така го блъснах към стената,а Саске направи Чидори със меча се и уби Кагето,веднага след това ние се махнахме от там за да не разберът кой са виновниците за смъртта на 5-тте Кагета.И така завърших моята дадена мисия.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 2:57 pm

ок Обито печелиш 150 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 3:37 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 3:41 pm

Обито мисията ти е да отидеш и да се опиташ да убиеш или заловиш Наруто .

Мисия за деня - 3
20 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 4:03 pm

След приемането на мисията тръгнах към Коноха,по пътя на там забелязах как Наруто тренира, скрих се на едно дърво и хвърлих Кунай,не го оцелих защото той направи джутцото със дървото,очаквах да ме удари в гръб но той се опита да го направи аз се материлиазирах и той пропусна и падна до едно дърво,така аз хвърлих шурикен към него и го уцелих във рамото,блокирах движението на неговата дясна ръка,опитах се да го убия но той отново направи клонинг и ме ме удари от горе и ме събори на земята.Той се опита да ме удари със Разенган аз всмуках неговият разенган чрез Камуи и той неможа да ме удари,веднага се изправих и забих Кунай във кракът му така го обиздвижих можеше да върви но със единият крак,тогава вече той не можеше да направи джутцо със клонинг и аз го убих,така завърших моята мисия.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 4:15 pm

джутцото със дървото Very Happy

ок обито печелиш 120 рио
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 4:17 pm

ами не му знам името Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 6:45 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 6:53 pm

Обито мисията ти е да отидеш до селото скрито в тревата и да намериш старец на име Сенчико
казват че притежавал шаринган съхраняван в буркан,поискаи го от него и го убий ако се съпротивлява

Мисия за деня - 4
40 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:11 pm

След приемането на мисията ми тръгнах към селото скрито в тревата,обикалях известно време и засякох този старец Сенчико,спрях го и го питах дали все още има бурканът със шаринган,той се омисли и ме попита за какво говоря,аз извадих Кунай и го заплаших със живота му ако не даде бурканът със шаринган,в този момент дойдоха 2 нинджи който се опитаха да ме ликвидират но не успяха още със идването им те умряха,старецът трудно размисли да ми даде бурканът,той взе буркана и започна мъчейки се да избяга от мен,не можа защото веднага знаех какво ще направи чрез шарингана ми,забих Кунай във гърдите му,той изпусна буркана и аз го взех а зад мен беше някаква силна нинджа,знаех че ще ми направи нещо и се мателирилиазирах и той мина през мен,но той хвърли някакви шурикени чрез джутцо аз използвах Камуй и ги погълнах,той видя че владея рененган и макенгю шаринган,и веднага се опита да избяга но бързо умря,и така се върнах във Акатцки със бурканът във който има шарингани
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:15 pm

браво Обито печелиш 130 рио
+ 40 бонус
и 30 бонус от админа за добрата работа
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:17 pm

Бях в Коноха и те ме забелязаха. Когато се оттеглих те ме присрещнаха и ме нападнаха. Аз активирах шаринган отблъсках атаките им като четях мислите им. После активирах мангекю шаринган, а те нямаха голяма представа как да се защитават от мен и затова бързо ги хванах в генджуцото си. Така те паднаха на земята изтощени. След което се появи помощ, а аз се оттеглих незабелязано.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:20 pm

ок итачи пе4ели6 50 рио

+ 20 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:21 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:26 pm

искам мисийка
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:29 pm

Итачи мисията ти е да отидеш до селото на метала и да вземеш кунаи за всички от акацки, но внимавай защото дебнат мн бандити по пътя.

Мисия за деня - 3
30 бонус
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:32 pm

ами аз
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:32 pm

Нагато мисията ти е да заловиш седмопашчтия. Нямаш почти никакви данни за него освен че е забелязан близо до селото скрито в звука

Мисия за деня - 1
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Брой мнения : 28
Join date : 07.01.2014
Местожителство : Акатсуки

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 7:51 pm

Когато разбрах за мисията си, тръгнах към селото на метала и направих клонинг да върви по напред от мен. По пътя както ме бяха предупредили, срещнах банда главорези. Те атакуваха клонинга ми, мислейки че съм аз. Аз и клонинга ми активирахме шаринган след което мангекю шаринган. Клонинга ми ги хвана в генджуцу, а аз през това време преминах. Почти бях до селото, когато забелязах експлодираща белешка. Веднага се усетих, че има още и ако гръмне с мен е свършено. Затова действах бързо, отскочих нависоко като се разпръснах на гарги. И се появих до портата на селото, където ме дебнеше още една банда. Досетих се, че те са поставили капана затова ги погледнах с мангекю шаринган, но те ме гледаха в краката и не можех да ги хвана в генджуцуто ми. Явно са запознати с шарингана ми, но сега не знаеха какво правя, защото ме гледаха в краката. Бяха ми останали 2 куная и една експлодираща белешка. Сетих се какво да направя. Метнах 1 кунай по единия от тях, за да ги заблудя, и двамата отскочихме като го ритнах към тях и метнах кунай с експлодираща белешка и така избягах. Отидох в селото до един продавач и поисках кунаи. Той ми даде в една здрава голяма торба и аз се върнах при акатсуки, като минах по заобиколен път, защото знаех че всички банди ще ме търсят по пътя, където създадох шум. За мой късмет по заобиколния път нямаше банди и се отзовах при акатсуки и им раздадох кунаите. С това мисията ми беше завършена.
Върнете се в началото Go down
Обито Учиха
Админ
Админ
Обито Учиха


Брой мнения : 136
Join date : 04.01.2014

Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyСря Яну 08, 2014 8:34 pm

Много добре Итачи печелиш 160 рио
и 50 от админа Wink
Върнете се в началото Go down
https://wordnaruto.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 EmptyЧет Яну 09, 2014 12:01 pm

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Акатсуки ....... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акатсуки .......   Акатсуки ....... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Акатсуки .......
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of Naruto :: Села :: Акатсуки-
Идете на: